Říjen 2010

Prosím držte mi palce!

27. října 2010 v 12:52 | Pája
Ahoj,dnes jedu na závody s karate.Budu zápasit,tak doufám,že mě tam nerozsekaj :-).Prosím držte mi  palce,ať  to přežiju!
PS:Fakt se omluvám SB,že neobíhám,ale nestíhám a taky mě už blog moc nebaví.Ale věřím,že mě to zas chytne.No  tak někdy uza čas sem něco napíšu,oběhnu SB....No prostě prosím mějte se mnou trpělivost.. ;-)

Důležité pro SB- PŘEČÍST!

10. října 2010 v 11:05 | Pája :D
Ahojky,všimla jsem si,že je to tady nějaký divný.Fakt mám málo SB,navíc mě NIKDO neobíhá.Vím,že mají některá SB pozastavený blog,ale tak co.Rozhodla jsem se,že stejně jako na mém druhém blogu si jako by protřídím SB.Vím,že jsem SB taky neobíhala,jednou jsem měla pozastavenej blog a dál jsem sem  někdy napsala nějakej článek,jen abych to tu trochu oživila.Ovšem některá SB to pochopila tak,že jsem ho odpozastavila,a postupně si mě začala mazat.Takže prosím má zbývající SB,aby se podepsala pod tenhle článek,jako že chtějí být furt má SB.Díky za přečtení.

Vaše

Pája :D

Ahojky..!!

1. října 2010 v 13:59 | Pája
Mno,všimla jsem si,že jsem dlouho nic nenapsala,tak tady je takovej menší článek.Takže blog mě moc nebaví,ale neruším ani nepozastavuju ho.Docela mě zase chytnul Harry Potter,můj blog o něm je tady.Nevím,kdy mě tenhle blog zas chytne,ale někdy to zas bude .Taky nevím,co s SB.Stejně jako na mým druhym blogu mě všichni přestali obíhat,jediný,kdo je na tomto blogu věrné SB,tak je to Áďa. Hmm no tak kdo chce být pořád mé SB,tak ať napíše do komentářů pod některý z mých článků,že má o to pořád zájem.Díky za přečtení.

Pája :D