Říjen 2011

Jsem nemocná ^:(

15. října 2011 v 15:54 | Pája :D
Ach jo. Mám rýmu, škrábě mě v krku,prostě hrozný,a vypadám strašně. Ale dneska stejně pojedu ke kámošce %) No jen abyste věděli,že tu delší dobu nebudu ;) Ve škole teď mě čeká asi 6 písemek, z toho 4 dost důležitý . Takže mě prosím chápejte ;)) Ještě doufám,že nebudu muset ležet v posteli,to by mě zabilo :D:D Tak se tu mějte, ahoj,

Pája :D

Tinie Tempah ft. Eric Turner - Written In The Stars

15. října 2011 v 15:52 | Pája :D |  ♪Music♪
Jedna z mých nejoblíbenějších písniček. Ani nevím proč,ale strašně se mi líbí :)

VAROVÁNÍ : Prudce nakažlivé !!:D Pokud si to nechcete zpívat 2 dny vkuse,jako já,radši ani nemačkejte "Play" :D:)


^ Beyoncé svého prvního potomka porodí v únoru ^

12. října 2011 v 14:38 | Pája :D
Beyoncé Knowles

Oblíbená americká zpěvačka a bývalá členka skupiny Destiny´s Child Beyoncé Knowles (30) na srpnovém předávání MTV Video Music Awards prozradila, že čeká svého prvního potomka. Teď dokonce informovala o tom, kdy přesně by se mělo její dítě narodit.
Zpěvačka a její manžel rapper Jay-Z se na narození dítěte mohou těšit v únoru. Beyoncé to oznámila v australském programu Sunday Night.
Beyoncé a její o dvanáct let starší manžel jsou spolu již deset let. V červnu letošního roku třicetiletá zpěvačka v talk show Pierse Morgana prohlásila: "Vždycky jsem říkala, že bych chtěla mít dítě ve třiceti."


^ Sandra Bullock se svým kouzelným synem ^

12. října 2011 v 14:33 | Pája :D
Jako pravý pirát ve zmenšené podobě vypadal malý Louis Bardo Bullock na dětské párty v losangeleském parku. Svou roztomilostí a také díky slavné mamince Sandře Bullock (47), která si nasadila na hlavu stylový kožený klobouk, na sebe strhával pozornost všech přítomných. Téměř dvouletý Louis je hereččiným adoptivním synem, narodil se v lednu 2010 v New Orleans a původně se o něj Sandra měla starat s exmanželem Jasse Jamesem.
Po médii značně probíraném rozchodu manželů se herečka rozhodla, že chlapce bude vychovávat i sama a jak je vidět, matkou je skutečně skvělou. S Louisem se snaží trávit maximum času a neváhá mu sehnat i pořádný pirátský obleček a šátek se vzorem lebek a zkřížených hnát. Oba se účastnili nedělní párty v Brentwoodu, kam dorazilo mnoho rodičů se svými ratolestmi.
Pro Sandru je chlapec největší radostí, jelikož v minulém roce se u ní střídaly pocity štěstí s obrovským zklamáním. Poté, co získala Oscara i Zlatý glóbus za film Zrození šampiona, ledovou sprchou bylo naopak získání Zlaté maliny pro nejhorší ženský herecký výkon roku za snímek Slečna zamilovaná. Sandra se tak zároveň stala zatím jedinou herečkou, které se podařilo obě tato protichůdná ocenění získat v jednom roce.

Malý Louis vypadá jako pravý pirát.
Zlatá malina však byla spíš legrací, kterou Sandra přijala s grácií. Pár dní po Oscarech, kde ještě herečka dojemně děkovala svému manželovi Jesse Jamesovi, se provalilo, že ji dlouhodobě podvádí. Bullock přitom s Jamesem plánovala čtyři roky adopci dítěte. Herečka se nakonec rozhodla, že si malého Louise ponechá sama.

* Další fotky v Celém článku *

Kusovka - I love you ♥

12. října 2011 v 14:24 | Pája :D |  Kusovky

Tumblr Photography


Kusovka - Kolo :)

11. října 2011 v 15:28 | Pája :D |  Kusovky


Naprosto úžasná .
oO:*


^ Rytmus chce za jednu písničku minimálně sto tisíc korun ! ^

10. října 2011 v 18:15 | Pája :D


Slovenský rapper Rytmus rozhodně nic nedělá zadarmo. Zjistila to i ředitelka Miss Junior Kateřina Hamrová. Ta pozvala Rytmuse na letošní finále své soutěže,které se odehraje 17. října v Hard Rock Cafe, a nestačila se divit jeho požadavkům. Management slovenské celebrity si řekl o minimální honorář sto tisíc korun.

"Rytmus nakonec na Miss Junior bude. A zazpívá jednu písničku. Rozhodli jsme se pro zahraničního hosta, podobně jako jedna další soutěž krásy. Ovšem my, jak už z názvu vyplývá, chceme nestárnoucí hvězdu na vrcholu. Proto profesionální rapper ne herec, co si s kamarády zanotuje u táboráku country," říká Hamrová, která zjevně naráží na fakt, že na konkurenční Českou Miss má dorazit herec Kevin Costner, který dokonce na soutěži krásy zazpívá.
Hamrová ale přiznává, že Costner byl i jejím idolem: "Pana Costnera si cením jako herce, ve filmu Osobní strážce byl neodolatelný. Na druhou stranu, kdybych chtěla lovit v těchto vodách, vybrala bych si spíše pana Josefa Rychtáře, v současnosti nejznámějšího českého bodyguarda." Ředitelka Miss Junior věří, že Rytmus nakonec americkou hereckou superstar překoná.
"Rytmus zazpívá jednu píseň těsně před vyhlášením výsledků a jsem přesvědčena, že to bude ten skutečný vrchol celého finále. A jaký song půjde, vám neřeknu, protože bych tím zkazila překvapení," uzavírá Hamrová. Finále Miss Junior se uskuteční 17. října od 19:00 v Hard Rock Cafe Praha a vstup je volný.

Trapas - Sk8 Lady

10. října 2011 v 15:26 | Pája :D |  Příběhy
Před prázdninami se mi stal trapas, na který v životě nezapomenu. Jeden den jsem se s kámoškou domluvila, že půjdeme odpoledne na U-rampu. Příšerně jsem se tam těšila, ale problém byl, že jsem neměla oblečení vhodné na sk8. Tak jsem mamku poprosila, abychom šly dopoledne na nákupy. Nejdřív jsme šly do jednoho obchodu se spodním prádlem. Tam jsem si koupila super tanga. Pak jsme šly do obchodu se sportem, kde se mi zalíbily jedny úplně boží kalhoty. Tak mi je mamka koupila. Příšerně jsem ale spěchala, tak jsem si je nestihla zkusit. A to byla chyba. Odpoledne jsem teda šla ve svých nových suprových kalhotách a tangách jezdit na U-rampu. Ježdění na sk8u miluju a jde mi fakt dobře. No, tak jsem začala ukazovat svůj talent a najednou huuups - kalhoty dole. Sjížděla jsem tam jen v mých super tangách. A nejhorší bylo, že zrovna šel okolo můj idol. Ten mě vyfotil a dal na facebook. Druhý den ve škole se mi všichni řehtali.

* (Zdroj a obrázek v Celém článku) *


Celebrity → rozcestník

10. října 2011 v 15:22 | Pája :D

^ David Beckham hazarduje se svojí dcerou Harper ! ^

10. října 2011 v 15:20 | Pája :D
Rodiče malé Harper Seven Victoria a David Beckhamovi nosí svou tříměsíční dceru neustále s sebou v náručí a kočárek nejspíš považují za zbytečnost. Místo toho si vystačí jen s rukama. A výsledek ? Victoria s malou Harper přebíhá přes rušnou silnici na vysokých podpatcích nebo s ní vyráží po luxusních buticích a David zřejmě zkoušel,jakými všemi způsoby může dceru nosit.

David a Victoria mířili k losangelskému úřadu, aby své dceři zařídili její první cestovní pas. David však držel Harper jen jednou rukou a vypadalo to, že se balancováním s dcerkou docela dobře baví. Victoria šla opodál v doprovodu neznámé dámy.
David s Victorií jsou manželi již dvanáctým rokem a mají spolu celkem čtyři děti. Tři chlapce - Brooklyna, Romea a Cruze a letos v červenci přibyla i vytoužená dcerka Harper. David Beckham si její jméno krátce po narození nechal vytetovat pod klíční kost a nechal si vyrobit i nové kopačky, na nichž nyní nosí jména všech jeho čtyř dětí.

→ Fotky v C.Č. ←

Paparazzi → rozcestník

10. října 2011 v 15:12 | Pája :D

Zrušení sbéček

9. října 2011 v 17:05 | Pája :D
Už jsem se definitivně rozhodla. Zruším sb. Sami moc dobře víte,že se sem podívám maximálně jednou do měsíce,což Vás, mé spřátelené blogy,asi pěkně štve. Prostě ale pochopte mě - mám školu,úkoly, 2 sporty.... Prostě nestíhám a blog je to poslední, na co teď myslím . Takže jsem se rozhodla,že z Sbéček udělám něco jako "reklamy" ---> prostě to budou stálý reklamy na mym blogu, nebudu dělat žádný třídění nebo tak. Ale pod podmínkou, že si Vás tu nechám,když si mě nesmažete,to je jasný,ne =D No tak jdu Vám to ještě pro jistotu napsat na blog,abyste si toho všimli ;)) Díky za přečtení ;D Možná ste nic z toho,co tu píšu nepochopili, ale dělala jsem u tohohle článku matiku ... A výsledek ?Úkol bude totálně blbě a článek taky .. No a?:P

Pája :D